HR Consultant, 20 000 - 40 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás oblast Lidských zdrojů a máte již podobné pracovní zkušenosti, které byste chtěli zúročit? Zajímá Vás i rozvíjení obchodních vztahů s klienty a obchod? Chcete se zdokonalit v oblasti náboru zaměstnanců, ale třeba i v administrativě související s pracovním poměrem? Pak pojďte využít příležitosti a přihlaste se do výběrového řízení na pozici HR CONSULTANT!

Jsme jedničkou na trhu poskytovatelů personálních služeb s dvacetiletou tradicí a naše práce nás baví. Umíme hodně pracovat a naše práce nám umožňuje neustálý profesní rozvoj, ale rádi spolu i zajdeme po práci na skleničku.

Naše práce zahrnuje:
- rozvíjení obchodních vztahů s klienty
- komunikaci s klíčovými klienty pobočky a spolupráci na bázi dlouhodobého partnerství
- aktivní oslovování nových klientů
- odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
- zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
- poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice a to směrem k našim klientům, kandidátům a zaměstnancům

Nástup: podle vzájemné dohody
Pracoviště: Praha 1
Mzda: 20 - 40 000 Kč, na výši své mzdy budete mít největší vliv Vy a strop u nás nenajdete

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

- možnost profesního rozvoje, pravidelná školení a kontinuální vzdělávání v komplexní HR problematice
- stravenky
- další benefity formou Cafeterie
- práce v centru Prahy
- příjemný a přátelský tým

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni

Platové podmínky: 20 - 40 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-12-207362

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost působící v oblasti lidských zdrojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

Od svých budoucích kolegů očekáváme následující:

- zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost (HR nebo obchodní sféra)
- pokročilou znalost angličtiny, protože jednáme často s cizinci
- samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmovost - pro úspěch v naší práci je klíčové obojí
- obchodní nadšení
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- multitasking, protože někdy musíme dělat deset věcí najednou
- otevřenost, proaktivitu a schopnost pracovat v dynamickém, rychle se měnícím prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623274  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 40 000 Kč