Konzultant značkové prodejny, Mladá Boleslav,až 28 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás komunikovat s lidmi a máte obchodního ducha?

Hledáme spolehlivého člověka, kterého baví komunikovat se zákazníky a je mu blízké poskytování rad a informací o nabízených službách a aktivní řešení zákazníkova produktového portfolia.

Vaší náplní práce bude:
- komunikace se zákazníky na pobočce
- poradenská podpora zákazníkům
- poskytování informací o nabízených službách a produktech
- administrativní podpora prodejny

Nástup: co nejdříve
Spolupráce: dlouhodobá
Plat: 18 000 fix + variabilní složka mzdy
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní doba: směnný provoz (práce občas i o víkendu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- variabilní složka mzdy až 10 000 Kč/měs.
- možnost dalších přivýdělků na základě výkonu
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon s tarifem
- stravenky
- cafeterie
- sleva na firemní produkty
- firemní akce

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Platové podmínky: 18 - 28 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-12-207364

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost působící v oblasti telekomunikace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti z obdobné pozice výhodou
- obchodní duch
- výborné komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost
- chuť zdokonalovat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623286  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 28 000 Kč