Technická podpora pro zákazníky, až 30 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v datové problematice a jste rád v kontaktu s lidmi? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás.

Naším klientem je mezinárodní telekomunikační firma.

Vaší náplní práce by bylo:
- technická podpora interním i externím zákazníkům, který mi budou TOP klienti společnosti
- řešení poruch a technických problémů v oblasti mobilních a ICT služeb
- koordinace řešení problému a eskalace problémů na příslušný řešitelský tým
- informovat zákazníka o průběhu řešení

Nástup: srpen 2016
Lokalita: Praha 4
Plat: 26 000 Kč fix + variabilní složka (při 100 % plnění celkem až 30 000 Kč/měs.)
Pracovní doba: 40 hod/týden. (práce o víkendu cca 1x za dva měsíce)
Spolupráce: smlouva na 6 měsíců přes agenturu (v případě vzájemné spokojenosti přestup pod smlouvu s klientem)

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

* stravenky
* 5 týdnů dovolené
* mobilní telefon a zvýhodněný zaměstnanecký tarif
* moderní a příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).
Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Platové podmínky: 26 - 30 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-12-207367

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost působící v oblasti telekomunikací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

- ukončené minimálně SŠ vzdělání
- znalost datové problematiky nutností (alespoň teoreticky - TCP/IP, ICT, GSM sítě atd.)
- zkušenosti na obdobné pozici v oblasti telekomunikací je velkou výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni (komunikace s některými zákazníky v AJ)
- orientace na detail a organizaci vlastní práce dle priorit
- spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623294  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 30 000 Kč