IT support, vhodné i pro sš absolventy, 20 000 kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast IT a vystudoval /a jste SŠ nebo VŠ podobného zaměření? Hledáte momentálně pracovní pozici, která by Vám pomohla odstartovat kariéru a hovoříte komunikativně anglicky? V tom případě se budeme těšit na Vaši odpověď.

Na pozici IT support momentálně hledáme šikovné kolegy, kteří by měli na starost:

- Zajištění první úrovně podpory koncovým uživatelům v souvislosti s obchodními aplikacemi v rámci Centrální kanceláře a obchodních jednotek ČR / SR
- Každodenní komunikace s koncovými uživateli
- Technická podpora koncových uživatelů – přijetí a evidence problému, jeho analýza, vyhodnocení a řešení pomocí základních aplikací, popřípadě eskalace na další IT oddělení
- Zajištění dobré kvality služeb IT oddělení jejich dostupností a rychlým řešením problémů uživatelů.

NÁSTUP: ihned
Smlouva na dobu určitou, poté prodloužení v případě dobré spolupráce

Pracovní doba: 8-16:30
Finanční ohodnocení: 20 000 Kč/měs
Lokalita: Praha 9 - Letňany

Pozice je vhodná pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

stravenky
4 týdny dovolené
zázemí mezinárodní stabilní společnosti
příjemné pracovní prostředí
možnost dalšího růstu a postupu

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz

Platové podmínky: 20 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-10-207371

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost působí v oblasti maloobchodu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

- Všeobecný přehled v oblasti IT
- komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Orientace na zákazníka
- Základní znalost operačních systémů
- Dobré komunikační schopnosti
- Týmový hráč
- Schopnost učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623313  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 Kč