Skladová administrativa, 20 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi byste získali nové zkušenosti? Máme pro Vás výbornou příležitost pro získání praxe v mezinárodní společnosti. Grafton hledá vhodné kandidáty/tky na pozici Skladové administrativy.

NÁPLŇ PRÁCE:
- převzetí zásilek od dopravce a jejich kontrola
- práce se skladovou čtečkou
- vedení skladové agendy
- příjem a výdej zboží dle požadavků zakázníka
- manipulace se zbožím (hmotnost do 50 kg)

NÁSTUP: IHNED

SMLOUVA: na dobu určitou do poloviny září
LOKALITA: Praha 4

Pracovní doba: 8-16:30, jednosměnný provoz
MZDA: 20 000 Kč/měs.

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

- mezinárodní prostředí
- 5 týdnů dovolené/kalendářní rok
- stravenky

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Platové podmínky: 20 - 20 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-19-207369

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou a opravou komponentů souvisejících s leteckým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

- SŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na obdobné pozici (stačí krátkodobá)
- čistý trestní rejstřík
- uživatelská znalost práce s PC (používání emailové komunikace, MS Office)
- zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623329  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 Kč