Senior konzultant

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici ZKUŠENÉ/HO KONZULTANTKY/A.

Máte technické vzdělání a již nějaké zkušenosti, ideálně z poradenské společnosti nebo z IT oboru?

Inovace? - Výzkum a vývoj? - Grantové poradenství? - Máte zájem?

Vaší náplní práce bude hlavně a především:

- Podrobná technická analýza projektů výzkumu a vývoje, příprava technických zpráv, výpočet všech ročních nákladů na identifikované projekty VaV
- Plánování a organizace auditů, dohled nad dodržováním termínů a garance spokojenosti klientů
- Řízení a kontrola práce a výstupů junior konzultantů
- Udržování a rozvoj vztahů s klienty a zabezpečení jejich spokojenosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

- finanční bonusy závislé na dosažených výsledcích
- 5 týdnů dovolené
- služební automobil i pro soukromé účely
- notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
- možnost kariérního růstu a vzdělávání

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:

- Ukončené vysokoškolské vzdělání, technického zaměření (strojírenství, elektortechnika, IT, atd.) - NUTNOSTÍ
- Čeština - rodilý mluvčí
- Zkušenosti z oblasti služeb - z poradenské společnosti výhodou, min. 2 roky NUTNOSTÍ
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, včetně psaného projevu
- Pokročilá uživatelská znalost Microsoft Office
- Vysoké pracovní nasazení, nezávislost, motivace, loajalita
- Řidičský průkaz podmínkou, ochota cestovat v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2646358  Datum zveřejnění: 14.7.2016