Online marketing

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kandidáty na pozici ONLINE MARKETING SPECIALIST fmcg/retail!

Co bude Vaše náplň práce:

- Zodpovědnost za komplexní online komunikaci v souladu s marketingovou strategií společnosti
- Podílení se na online strategii a zodpovědnost za její implementaci
- Zodpovědnost za plánování online medií
- Aktivní komunikace s mediálními agenturami
- Zodpovědnost za web, sociální sítě, mobilní aplikace,...
- Správa pravidelného mailingu na zákaznickou databázi
- Vedení a dodržování budgetu pro jednotlivé aktivity
- Spolupráce s interními i externími partnery

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky
- Bonusy
- Dny dovolené navíc
- Příspěvek na dopravu
- Multisport kartu
- Penzijní spoření
- Slevy na nákup
- Možnosti kariérního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti marketingu
- Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s oblastí retailu nebo FMCG
- Znalost internetu, webu, social media
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Silné komunikační a prezentační dovednosti
- Organizační schopnosti a kreativita
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2663124  Datum zveřejnění: 26.7.2016