Dělník/polstrování/přípravné práce/montáž modulu

Grammer Automotive CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Obecního lesa 2988, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-26
Mzdové podmínky (brutto)
82.3 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:Grammer Automotive CZ s.r.o., IČ 27315835
Pracoviště:Grammer Automotive CZ s.r.o. - 001, U Obecního lesa 2988, 47001 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-26
Mzdové rozpětí:od 82.3 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, 25,- Kč jídlo pro zaměstnance
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie, 13. a 14. mzda

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Česká Lípa

Třísměnný provoz - pondělí - pátek - ranní/odpolední/noční

Vzdělání - základní

Náplň práce: Výroba hlavových opěrek pro osobní automobily. Přípravné práce na lince, polstrování hlavových opěrek, kompletace dílů - nejedná se o šití potahů.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou zaměstnání
Základní hodinová sazba 82,30Kč + příplatky odpolední (8,-Kč/hod.) a noční (16,-Kč/hod.) směny a po zaučení prémie za kvalitu
5 týdnů dovolené
13. a 14. mzda
Závodní stravování - 25,-Kč jídlo pro zaměstnance

Kontakt POUZE e-mailem [email protected] nebo je možné na recepci společnosti předat životopis a vyplnit osobní dotazník - provoz recepce po-pá 8:00 - 16:00h.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11631050781

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2781798  Datum zveřejnění: 26.10.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 82.3 Kč/měsíc