Kuchár Grand Boutique Hotel,Piešťany

GRAND HOTEL-TRAVEL GROUP, s. r. o.

Miesto práce
Piešťany-Banka, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2014
900 - 1500 EUR/mesiac, dohodou podľa praxe,motivacne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť prevádzkuje medz. hotel Grand Boutique Hotel **** v Piešťanoch a vypisuje výberové konanie na pozíciu kuchara reštaurácie LA REINE RESTAURANT.Požadujeme samostatnosť,nakolko hotel je dlhodobo plne obsadeny na 95-100% denne celoročne s kapacitou 55 osôb.
www.grandboutiquehotel.sk

Motivujúce platové podmienky podľa praxe a skuseností .Plat podla Pracovneho zaradenia a praxe.Práca celoročna .Ubytovanie poskytujeme na hoteli .Stabilne prostredie sukromneho hotela,ktory je dlhodobo plne obsadeny.

Žiadosť so životopisom zasielajte na adresu [email protected] a vybranych uchadzačov budeme kontaktovat.resp.Adresa GRAND HOTEL-TRAVEL GROUP,s.r.o.,Klincova 37/B,82108 Bratislava.PREVADZKA A MIESTO PRACE:/aj miesto pohovoru:
GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO ****,Piešťany-Banka luxury hotel
Member of Small Elegant Hotels of the World,Member of Tradition Hotels,ODBORARSKA 7,PIESTANY ,info a fotografie na
www.grandboutiquehotel.sk .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotel,gastronómia,cest.ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax, komunikativnot a serióznosť,rychlost.,záujem o modernú gastronómiu .Poskytujeme stabilné zamestnanie,. Plat podľa praxe a odbornosti ,možnosť profesionalneho rastu a % z tržieb. Je možnost zamestnania aj cudzinca s možnostou zamestnania v SR./potrebná aspoň komunikatívna znalosť slovenčiny .

Spoločnosť prevádzkuje medzinárodný hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL Sergijo,člen skupiny Small Elegant Hotels v Piešťanoch..Hotel má kapacitu 25 elegatných izieb ,zaujímavú reštauráciu so zameraním na steakove menu.Zameriava sa na business školenia,ale aj zaujímavé Wellnes,vikendove a oddychove pobyty.V okoli tenis,bazen,golf,vodne športy,Wellnes,cykloturistika.Je so stabilnou klientelou,perspektivou,obsadenostou od 80% s viac a luxusným vybavením.Ponuky a fotografie najdete na www.sergijo.sk.

Company operates international hotel Grand Hotel Sergijo in Piestany, the member of Small Elegant Hotels Group.
Hotel has capacity of 25 elegant rooms and apartmans. In La Reine Restaurant you can choose from steaks, grilled menu
or specialites like , etc.
Hotel also interesting Wellness weekends, Relaxing or Romantic stays. There is possibilty of many sports activities, like tennis, watersports,
cycling.
All information and pictures you can find on www.grandboutiquehotel.sk
ID: 694671  Datum zveřejnění: 18.6.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1500 EUR/mesiac, dohodou podľa praxe,motivacne ohodnotenie