Trade marketing manager

GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.

Drážďanská 80/82, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc, Dle pracovních zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS POZICE
Trade marketing manažer bude mít zodpovědnost za vytváření, plánování a exekuci trade marketingových aktivit celého portfolia značek společnosti GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries s cílem zvýšit povědomí o daných značkách, jejich trial, distribuci, prodeje a celkový profit společnosti. Tato pozice bude reportovat Marketing manažerovi. Ideální kandidát bude mít zkušenost se zaváděním procesů v rámci společnosti a bude schopen tyto procesy navrhnout a mít sílu je prosadit.

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI
• Návrh, koordinace a implementace trade marketingových a category management strategií k dosažení obchodních cílů společnosti
• Zodpovědnost za komunikaci značek v místě prodeje (design, výroba, distribuce, etc.)
• Analýza efektivity prodejních kanálů
• Řízení interních procesů komunikace (primárně mezi oddělením Sales a Marketing)
• Vytváření strategie pro hlavní prodejní kanály
• Monitoring prodejních výsledků a vytváření akčních kroků v reakci na tyto výsledky
• Efektivní jednání s dodavateli materiálů
• Řízení trade marketingového rozpočtu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME
• Samostatnou, kreativní a rozmanitou práci v ryze české společnosti
• Možnost podílet se na budování značek významného hráče na trhu lihovin

PLATOVÉ OHODNOCENÍ A DALŠÍ BENEFITY
• Platové rozhraní mezi 40 - 50 000kč hrubého měsíčně, dle zkušeností
• Služební vozidlo k používání i pro soukromé účely (soukromé jízdy si zaměstnanec hradí sám)
• Možnost příspěvku na důchodové připojištění nebo stravenky
• Mobilní telefon a laptop
DALŠÍ SPECIFIKA:
• Kandidát musí být ochoten a schopen 2-3x týdně pracovat z kanceláří v Ústí nad Labem
• GSD je ryze česká firma, což přináší výhody i nevýhody, kandidát musí toto vzít na vědomí

Informace o náboru

V tomto prvním kole prosím posílejte své životopisy v českém jazyce, je vhodné v oblasti praxe připojit motivační dopis s bližším popisem praxe . Po zúžení výběru mohou být kandidáti osloveni k doplnění dat a podrobení se psychotestů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

OČEKÁVÁME OD KANDIDÁTA
• VŠ vzdělání
• Minimálně 3 roky zkušenosti na podobné pozici (trade marketing, sales, marketing), ideálně v prostředí FMCG
• Silné organizační a komunikační schopnosti
• Proaktivní přístup řešení problémů
• Analytické myšlení
• Dynamickou a otevřenou osobnost
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší výrobce lihovin s českým kapitálem
Spojením těchto společností vznikla na českém trhu firma, která je objemem své výroby
120 tisíc hektolitrů alkoholických nápojů ročně více flexibilní a konkurenceschopná. Stala se největším ryze českým výrobcem lihovin na českém trhu. Úspěchy ovšem neslaví pouze na domácím poli. S produkty pocházejících z výrobních linek GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries se můžete setkat i v dalších dvaceti zemích pěti světových kontinentů.
ID: 1993803  Datum zveřejnění: 28.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 50000 Kč/měsíc, Dle pracovních zkušeností