Obsluha výrobní linky

GRANITOL akciová společnost (MPSV)

Místo práce
Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-20
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRANITOL akciová společnost, IČ 00012114
Pracoviště:Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-20
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Co budete dělat?
- obsluhovat vyfukovací stroj na výrobu plastových fólií, kde vás vše potřebné naučíme
- spolupracovat s kontrolou kvality
- práce v nepřetržitém provozu, směny 12 hod.
- práce je vhodná pouze pro muže - zvedání těžkých břemen

Očekáváme:
- minimálně výuční list
- spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:
- příspěvek na stravování - teplý oběd za 30,- Kč
- týden dovolené navíc dle odpracované doby
- příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
- příspěvek na sport, zdraví a kulturu
- zprostředkujeme dlouhodobé i krátkodobé ubytování
- nástup možný ihned

Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2016-09-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11089860718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou