Operátor přípravy barev a tiskových štočků

GRANITOL akciová společnost (MPSV)

Místo práce
Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRANITOL akciová společnost, IČ 00012114
Pracoviště:Partyzánská 464, 793 05 Moravský Beroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Náplň práce:
- příprava lihových barev v PC řízené míchárně barev
- příprava a lepení flexotiskových štočků
- komunikace s tiskaři a dodavateli barev
- práce v jednosměnném provozu, pracovní pohotovost o víkendu
- práce je vhodná pouze pro muže - zvedání těžkých břemen

Očekáváme:
- minimálně vyučen, polygrafie výhodou
- zkušenosti s přípravou lihových barev vítány
- základní znalost práce na PC
- odpovědnost, samostatnost a časová flexibilita

Nabízíme:
- příspěvek na stravování - teplý oběd za 30,- Kč
- týden dovolené navíc dle odpracované doby
- příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
- příspěvek na sport, zdraví a kulturu
- zprostředkujeme dlouhodobé i krátkodobé ubytování
- nástup možný ihned

Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis na výše uvedený email.

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12180840767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC