Obchodní konzultant

Grant Consulting a.s. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 553, 190 11 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Grant Consulting a.s., IČ 27645967
Pracoviště:Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha 911

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-04-04
Mzdové rozpětí:od 30000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:kontakt tel: 724377412, email: [email protected]
Náplň práce:
" poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací se zaměřením na dotace z EU,
" jednání s klienty a prezentace dotačních možností,
" vyhledávání vhodných žadatelů o dotace a uzavírání smluv,
" péče o stávající klientelu,
" komunikace a řízení klientské základny v příslušném regionu,
" zajišťování komunikace s partnery a relevantními institucemi v příslušném regionu,
" rozšiřování a řízení týmu externích spolupracovníků.
Požadujeme:
" vzdělání minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení),
" doložená praxe v obchodní činnosti minimálně 2 roky podmínkou,
" výborný písemný a mluvený projev,
" vysoké pracovní nasazení,
" řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
" zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu,
" rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství,
" odpovídající mzdové ohodnocení založené na motivačním principu,
" zaměstnanecké výhody,
" místo výkonu práce Praha 9 - Běchovice
Termín nástupu:
Ihned (dle domluvy)
Kontakt:
Mgr. Petra Lepičová
+420 724 377 412
[email protected]

Poslední změna:2016-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10518370765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika
Řidičský průkaz
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Čeština - Aktivní