Člen výjezdové skupiny

GRASO a.s. (MPSV)

Místo práce
Šantova 656, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy (54199)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRASO a.s., IČ 25883127
Pracoviště:Šantova 656/6, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kvalifikační předpoklady: vzdělání základní/SŠ/SOU/ÚSO technického směru, profesní kvalifikace "strážný"', zbrojní průkaz skupiny D, E; řidičský průkaz B. Místo výkonu práce: území Olomouckého kraje, objekt: Šantova 656/6, Olomouc - město 779 00.
Nástup ihned, smlouva na dobu určitou na jeden rok s případnou možností prodloužení. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, týdenní úvazek 37,5 hodin týdně. Základní
mzda III. tarifní stupeň 13.400,- Kč + pohyblivé složky mzdy (osobní ohodnocení 0,- Kč až 1.500,- Kč). Pracovní doba je 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00.
První kontakt mailem, telefonicky, osobně na adrese Šantova 6 Olomouc.

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11975800712

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, zbrojní průkaz D, E