Skladník

GRASS CZECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 175, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRASS CZECH s.r.o., IČ 60826037
Pracoviště:Tovární 175, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Skladník - vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení. Pracoviště Č. Krumlov. Náplň práce: vykládání/nakládání kamionů, kontrola dodaného materiálu podle dodacích listů, zaskladňování a vydávání materiálu, vedení skladu v programu proALPHA , provádění ročních a dílčích inventur. Požadavky: základní znalost práce s PC, ochota k učení a dalšímu vzdělávání, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: možnost zajímavé a tvořivé práce s dlouhodobou perspektivou, po zapracování výhodné platové podmínky, prémie, 13. a 14. plat, dovolená 25 dní, příspěvek na dopravu a stravování, možnost dalšího vzdělávání, firemní pracovní oblečení, různorodé firemní akce (bowling, rafting na Vltavě, výlet na kolech, fotbalový turnaj, ván. večírek...). Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup ihned. Mzda 16.000,-- Kč hrubého. Každého uchazeče prosím o zaslání profesního životopisu. Kontakt: každý pracovní den od 7:00 do 15:00 h na 380 700 311/322 p. Kölblová Jana, [email protected]. Ověřeno 9.1.2017.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11752660748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC