Operátoři gravírovacího stroje (laserové centrum)

GRAVITECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 803, 682 01 Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRAVITECH s.r.o., IČ 26955130
Pracoviště:GRAVITECH s.r.o. Tovární, Tovární 803/8b, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vzdělání vyučení, odborné předpoklady pro obsluhu špičkového CNC laserového centra - PC znalosti, internet, práce se soubory, matematické a logické schopnosti, jazykové: znalost základní AJ podmínkou (základní slovní zásoba pro ovládání software stroje), samostatnost a odpovědnost za obsluhu stroje, dobré vystupování a komunikace, ŘP sk. B, aktivní přístup k práci, 100% pracovní nasazení, dlouhodobou loajalitu k firmě
Popis práce: obsluha CNC gravírovacího centra a výroba flexotiskových gravírovaných forem pro tisk, jejich čištění, balení a expedice, dovoz surovin z partnerského závodu v sousedství firmy, ostatní související práce s touto pozicí, směný provoz, práce i o víkendech, nástup možný ihned
Zaměstnavatel nabízí: zaměstnání v rostoucím oboru výroby tiskových forem ve stabilní firmě, vzdělávání v oboru, zajímavou a různorodou práci ve výrobě, základní stálé platové podmínky, přesčasová možnost výdělku navíc
Kontakt: Ing. Jiří Volf, tel: 602 145 451, e-mail: [email protected], v případě zájmu zasílejte životopis

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 11744410704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou