Obchodní zástupce jižní Čechy (Tábor, Český Krumlov, Jindřichův Hradec)

Green Consulting s.r.o.

Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Tábor
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáty na pozici obchodní zástupce do měst v jižních Čechách (Český Krumlov, Tábor, Jindřichův Hradec, Lipensko) pro webový portál www.jihoceskykalendar.cz. Tento portál je nová prezentační platforma kulturních, sportovních a jiných společenských akcí regionu, která rychle nastupuje u nás i v zahraničí. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení.
Příjemný kolektiv.
Volný vstup na kulturní, společenské a sportovní akce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou jsou zkušenosti s přímým prodejem koncovému zákazníkovi, obchodní dovednosti, výborná vlastní prezentace
Požadujeme vlastní notebook (nebo tablet).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická společnost, která je tvořena týmem zkušených profesionálů s dlouholetou praxí z mnoha českých a zahraničních projektů. Poskytujeme služby v oblasti podnikového poradenství (management consulting) a řízení projektů (project management) se zaměřením na odhalení skutečných rezerv, navržení efektivních opatření a zejména jejich realizaci a stabilizaci v systému řízení společnosti. Zajistíme pro své zákazníky kompletní projektové řízení od úvodních analýz přes plánování až po samotnou realizaci vedoucí k požadovaným cílům projektu.
ID: 1252239  Datum zveřejnění: 15.10.2014