Hotelová/vý recepční - noční směny

Green Garden, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolská 454, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-17
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:Green Garden, s.r.o., IČ 26462524
Pracoviště:Green Garden, s.r.o.- 004, Sokolská 454/9, Nové Město, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-17
Mzdové rozpětí:od 22000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Sokolská 454/9, Praha 2 - Nové Město
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : pan Daniel Gallas
Upřesňující informace : POPIS PRACOVNÍ POZICE
Pro apartmánový dům Anyday Apartments*** na Praze 2 přimeme novou kolegyni či kolegu na pozici noční recepční. Pokud splňujete naše požadavky a rádi byste se stali posilou našeho týmu posílejte prosím CV s fotografií na výše uvedený e-mail. Děkujeme a těším se na spolupráci.
NÁPLŇ PRÁCE
- práce probíhá formou krátký-dlouhý týden (od 19,30 - 07,30 hod.), ale rozložení směn lze po dohodě přizpůsobit.
- komunikace s hosty, check-in, check-out, popis služeb hotelu
- práce s recepčním systémem Hores, zpracování nových rezervací
- vedení pokladny
- příprava podkladů pro denní recepční a pokojské
- vyřizování základní e-mailové korespondence a telefonátů
- směnárenská činnost
- práce je vhodná také pro studenty vysokých škol, během noční směny zbývá dostatek času na učení
POŽADUJEME
- velmi dobrou znalost anglického a českého/slovenského jazyka, ostatní jazyky výhodou
- znalost systému Hores výhodou, ale ne podmínkou
- pozitivní přístup a nadšení pro práci, ochotu učit se novým věcem
- příjemné, usměvavé, laskavé a přátelské vystupování
- pečlivost, spolehlivost, flexibilitu a samostatnost
- - čestné jednání a loajalitu vůči zaměstnavateli
- praxe v oboru je vítaná, ale není nezbytná, velmi rádi Vás vše potřebné naučíme
NABÍZÍME
- práce na HPP nebo ŽL
- příjemné pracovní prostředí rodinného hotelu v centru Prahy
- milý a stabilní pracovní kolektiv
- výhodné personální stravování
- práce v nekuřáckém prostředí
- odměnu 1000 Kč čistého-12 hod. směna + provize z taxi, prodeje okružních výletů, prodeje ubytování, směnárny, restaurací a jiné, možnost odpracování směn navíc.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY - provize z prodeje, výhodné personální stravování

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12697560737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, velmi dobrá znalost
Slovenština - Aktivní, velmi dobrá znalost
Čeština - Aktivní, velmi dobrá znalost