Řidič/-ka mkd - převážně západní evropa

GREENLOG s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 111, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-05
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:GREENLOG s.r.o., IČ 28792246
Pracoviště:GREENLOG s.r.o. - sídlo Dělnická, Dělnická 111, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-05
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA MKD - převážně západní Evropa.
V případě zájmu volejte na tel.: 602302322, 602302306, 602611688 personální odd. nebo pište na e-mail: [email protected].

Hledáte firmu, kde jste člověk na místo čísla? Kde je pomoc, vstřícnost, slušnost, podpora a respekt dispečera, technika i majitelů součástí každého dne? Kde stačí jedna karta bez magnetu, máte peníze včas a včetně všech zákonných příplatků? Nebo si chcete dokonce vybrat zda západní Evropou projedete s návěsem či tandemem?
Jsme GREENLOG a dáváme příležitost těm, kdo uznávají stejné hodnoty.

Požadujeme min. základní vzdělání, zdravotní způsobilost, ŘP skup. "B" podmínkou, "C+E", profesní průkaz, karta řidiče výhodou, praxe vítána. Možnost financování rozšíření ŘP ze strany zaměstnavatele. Zájemce bez praxe zaučíme. Možno vyjíždět z místa bydliště v rámci celé ČR dle tras dopravy. Pevná složka mzdy 15 000 Kč + diety.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12471740760

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání