Greenpeace hledá teamleadera pro Direct Dialogue

Greenpeace Česká republika

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Zažij rok s GREENPEACE!
• Jste inteligentní a sebevědomý člověk, který hledá ve své práci i přidanou hodnotu?
• Chcete něco dokázat a hledáte, co by to mohlo být?
Greenpeace Česká republika má odpověď, spouštíme projekt "Zažij rok s GREENPEACE"!
Koho hledáme pro placenou práci teamleadera?
Pro získávání nových mimopražských příznivců v roce 2012 hledáme klíčové hráče do role teamleaderů, kteří zajistí úspěch celé kampaně!

Nabízíme možnost získat komunikační dovednosti a praxi s vedením lidí. Nezáleží nám na předchozích pracovních zkušenostech!
Co bude Vaším úkolem, pokud Vás vybereme?
Vaším úkolem bude vést svůj tým k získávání nových příznivců a sám/sama jim v tom půjdete příkladem.
Více na http://greenpeace.cz/2012

Nabízíme
• Trénink vedoucích a manažerských dovedností
• Možnost vést až tři týmy frontlinerů ve třech různých městech v okolí Prahy
• Příležitost získat bez praxe hodnotný zápis do CV
• Příležitost získat perfektní komunikační a motivační dovednosti
• Fixní a výkonové ohodnocení (20 000)
• Možnost přímo se podílet na dobrovolnické, akční a kampaňové práci naší pobočky

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme
• Cílevědomost, nadhled, smysl pro humor, zodpovědnost a vytrvalost
• Pozitivní vztah k ochraně životního prostředí
• Ochotu pracovat na ulici
• Ochotu denně cestovat
• Ochotu k občasné práci i o víkendech
• Ochotu prožít rok 2012 s Greenpeace
• Zkušenost s Greenpeace nebo oslovování veřejnosti vítána
Motivační dopis a CV spolu s fotografií pošlete prosím na adresu jiri.krupa@greenpeace.org

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Mezinárodní ekologická organizace.
Hlavní oblast působení společnosti
Nevládní organizace, občanská sdružení
Adresa společnosti
Greenpeace
Prvního Pluku 12 Zobrazit na mapě
18600 Praha 8
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce