Prožij super léto s Greenpeace, dej své práci smysl. (Promotér)

Greenpeace Česká republika

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Praha - západ, Praha - východ, Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 110 - 160 /hodina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Chceš si přivydělat při studiu na VŠ? Hledáš brigádu? Nebaví Tě stereotypní brigády? Máš chuť stát se součástí největší mezinárodní ekologické organizace? Chceš férovou odměnu? Podívej se na http://prace.greenpeace.cz/ a zjisti, zda hledáš právě nás!

Greenpeace již 40 let účinně chrání naši planetu. Jako frontliner budeš v ulicích vybraného města oslovovat veřejnost a informovat ji o naší činnosti s cílem získat nové příznivce Greenpeace. Příznivci jsou lidé, kteří nás pravidelně finančně podporují, čímž nám umožňují vést kampaně za záchranu deštných pralesů, oceánů, za ochranu klimatu či za budoucnost bez toxických látek a geneticky modifikovaných organismů. Zapoj se i Ty!

Zvládneš získat jednoho příznivce za tři odpracované hodiny? Pak dostaneš hodinovou mzdu 110Kč/hod. Pokud si věříš na víc, tvá hodinová mzda může být až 160 Kč/hod. Neboj se a získej dobře placenou brigádu, která má smysl.

Co získáš:
• hodinovou mzdu od 110 Kč/hod
• práci v týmu bezva lidí
• pracovní dobu od pondělí do pátku 10-17.00 (min 4*3h) možnost práce i o víkendu
• školení a další možnost rozvíjení komunikačních dovedností
• výplatu každé dva týdny
• možnost pracovat i v dalších městech

Co potřebuješ:
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• charisma, nápady a dobrou náladu
• chuť rozvíjet své schopnosti
• nadšení a široký úsměv :)
• věk nad 18 let

Chceš u nás pracovat? Vyplň přihlášku na http://prace.greenpeace.cz/apply-now/send-application/

Těšíme se na osobní setkání

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Čeština - aktivní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Mezinárodní ekologická organizace.
Hlavní oblast působení společnosti
Nevládní organizace, občanská sdružení
Adresa společnosti
Greenpeace
Prvního Pluku 12 Zobrazit na mapě
18600 Praha 8
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář