Web developer/Grafik u Greenpeace

Greenpeace Česká republika

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve spolupráci s kolegy budete připravovat, realizovat a vyhodnocovat online strategie zaměřené na zapojování veřejnosti do aktivit Greenpeace. Vaším úkolem bude zajistit efektivní technologická řešení potřebná pro dosažení stanovených kampaňových, komunikačních či fundraisingových cílů. Stanete se mostem mezi technologiemi a našimi lidmi.

Náplň práce

• správa a rozvoj nástrojů online komunikace (webové stránky v našem CMS, kampaňové microsites, sociální média, správa domén a hostingu)
• lokalizace zahraničních webů, aplikací a jiných materiálů
• vývoj vlastních řešení pro kampaně i fundraising
• mass emailing
• reporting a analýzy
• komunikace s kolegy ze zahraničí/ostatními pobočkami
• poskytování urgentní IT podpory kolegům a spolupráce s externí IT firmou

Požadujeme
• Zkušenosti s programováním v některém z moderních jazyků: HTML5, JS / jQuery, Ajax, PHP, API-manipulace
• Znalost produktů Microsoft – Windows XP, Windows 7, Windows Server, Office
• Google Webmaster Tools
• SEO
• pokročilá znalost Adobe Creative Suite a dalších grafických programů pro úpravy fotografií, vytváření infografik, web design.
• velmi dobrá čeština a angličtina
• pozitivní přístup a zájem o ochranu životního prostředí

Výhodou
• zkušenosti s CMS systémem Episerver, databázemi a CSS3, mobilními
aplikacemi, audio / video editační programy
• zkušenosti s řízením online projektů
• zkušenosti s online kampaněmi a e-mailovým marketingem

Nabízíme

• Práce na částečný úvazek
• Zázemí mezinárodní organizace
• Zajímavou a náročnou práci, která má smysl
• Možnost profesního růstu a seberealizace
• Přátelský a dynamický kolektiv

Jste člověk, kterého hledáme? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis (oba dokumenty v angličtině) do 31. ledna 2015 na adresu [email protected]. V předmětu zprávy uveďte “Digital developer” Dokumenty v českém jazyce nebudou zařazeny do dalšího zpracování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní ekologická organizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1972201  Datum zveřejnění: 7.1.2015