Greenpeace hledá koordinátora/ku logistiky.

Greenpeace Česká republika

Místo práce
Prvního Pluku 12, 18600 Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koordinátor logistiky je zodpovědný za plánování a přípravu akcí Greenpeace, péči o vybavení, školení a motivaci dobrovolníků.

Požadované kompetence:
• praktickou zkušenost v logistice a organizaci akcí
• velmi dobrou schopnost plánování, průzkumu
• schopnost myslet strategicky a ochota hledat kreativní řešení,
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• schopnost učit, vést, trénovat a motivovat lidi,
• zkušenosti s prací s dobrovolníky,
• dobré technické a řemeslné dovednosti,
• aktivní znalost AJ,
• fyzicky odolný a dobré zvládání stresu
• řidičské oprávnění skupiny B,
• analytické a organizační schopnosti
• schopnost pracovat v týmu
• loajalitu vůči organizaci a jejím principům jako jsou nenásilí, tolerance k odlišným názorům a metodám práce Greenpeace

Není nutnost, ale výhodou:
• zkušenosti s nářadím a elektronickým zařízením
• znalost grafických a geo-navigačních programů
• zkušenosti v oblasti záchranné služby, nebo v humanitárních akcích
• řidičský průkaz skupiny C či E,
• zkušenosti v mezinárodní organizaci

Nabízíme:
• Práce na plný či poloviční úvazek
• Zázemí v mezinárodní organizaci
• Zajímavou a náročnou práci, která má smysl
• Možnost profesního růstu a seberealizace

Obdivujete McGyvera, máte zájem o lidi a strategii jako Sun Tzu, zajímají vás více hračky Bonda než Bond sám, souhlasíte s Gándhího závazkem k nenásilí? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis (oba dokumenty v angličtině) do 31. prosince 2016 na adresu [email protected]. V předmětu zprávy uveďte “Logistics coordinator”. Dokumenty v českém jazyce nebudou zařazeny do dalšího zpracování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní ekologická organizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2858108  Datum zveřejnění: 19.12.2016