Greenpeace hledá Administrátora/ku Databáze

Greenpeace Česká republika

Místo práce
Prvního Pluku 12, 18600 Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá pro svou českou pobočku vhodného kandidáta na pozici Administrátora Databáze.
Vaším úkolem bude provádět nejrůznější selekce z naší dárcovské databáze pro potřeby fundraisingu, informačních kampaní a péče o dárce. Podílet se na přípravě fundraisingových kampaní, vytvářet analýzy a vyhodnocovat úspěšnost těchto kampaní. Údržba databáze, odpovědnost za obsah i související reporty. Budete mít klíčovou roli v plánovaném přechodu z MS Access na Salesforce.

Náplň práce
● Filtrování a segmentace kontaktů pro fundraisingové a jiné kampaně
● Kontrola a uchování zadávaných dat v databázi
● Ve spolupráci s programátorem zodpovědnost za rozvoj databáze a propojení s jinými systémy
Nabízíme
● hlavní pracovní poměr
● zázemí mezinárodní organizace
● zajímavou a náročnou práci, která má smysl
● možnost profesního růstu a seberealizace
● přátelský a dynamický kolektiv
● služební telefon

Informace o náboru

Jste člověk, kterého hledáme? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email [email protected] (oba dokumenty v angličtině) do 31.1.2017 V předmětu zprávy uveďte “Administrátor databáze”.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
● Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení
● Samostatnost a schopnost plánovat a dodržovat termíny
● Znalost práce s databází Salesforce
● Předchozí zkušenost s prací s Accessem
● Schopnost práce s daty
● Angličtina, další jazyky výhodou
● Výborná znalost Excelu
● Zkušenost s SQL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní ekologická organizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2866767  Datum zveřejnění: 28.12.2016