Greenpeace hledá managera/ku akvizice.

Greenpeace Česká republika

Místo práce
Prvního Pluku 12, 18600 Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá pro svou českou pobočku vhodného kandidáta na pozici Manažer/ka akvizice.
Vaším úkolem bude řídit celý akviziční program, který obsahuje telefundraising, online atd. Vytvářet analýzy, obsahové i jiné reporty. Budete mít kličovou roli v plánovaném rozšířování telefundraisingového program.

Náplň práce
● Návrh a zodpovědnost za akviziční plán, akviziční rozpočet a pravidelné reporty
● Komunikace a úzká spolupráce s externí společností
● Přizpůsobení Greenpeace “best practices” do českého trhu
● Úzká spolupráce s Fundraisingový ředitelem a Retenční manžerkou
● Manažerské vedení koordinátů jednotlivých akvizičních programů
Nabízíme
● Zázemí mezinárodní organizace
● Prostor pro inovace
● Zajímavou a náročnou práci, která má smysl
● Možnost profesního růstu a seberealizace
● Přátelský a dynamický kolektiv
● Služební telefon a počítač

Informace o náboru

Jste člověk, kterého hledáme? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email [email protected] (oba dokumenty v angličtině) do 31.1.2017 V předmětu zprávy uveďte “Manažer/ka akvizice”.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
● Ctižádost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení
● Samostatnost a schopnost plánovat a dodržovat termíny
● Studium v oboru marketingu nebo odpovídající praxe v tomto oboru
● Předchozi zkušenosti v call centru nebo marketing jako manažer/ka
● Dobrá znalost práce na PC
● Angličtina, další jazyky výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní ekologická organizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2866769  Datum zveřejnění: 28.12.2016