Asistent/ka vedoucího pobočky

GRIMAX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Božtěšická 144, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:GRIMAX s.r.o., IČ 25038699
Pracoviště:GRIMAX s.r.o. - ÚL, Božtěšická 144/40, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, telefon,

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Božtěšická č.p. 144/40, Bukov, Ústí nad Labem.
Pžadujeme:
* Min. středoškolské vzdělání s maturitou ÚSO, nejlépe obchodního nebo technického směru
* Aktivní osobnost s obchodním duchem a orientací na výsledky
* Znalosti z oblasti dveří, zárubní a interiérového vybavení - výhodou
* Pohotové jednání, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, samostatnost a schopnost zvládat zátěžové situace
* Znalost práce na počítači (Office, internet, Outlook, ekonomický program POHODA - výhodou)
Nabízíme:
* Motivující platové ohodnocení - fixní plat + provize z prodeje
* V případě šikovnosti, možnost rychlého platového postupu
* Služební telefon
* Počítač a zázemí nově vybavené prodejny
* Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* Odborné zaškolení
Jestliže Vás tato nabídka oslovila a máte zájem s námi navázat spolupráci, zašlete nám prosím svůj životopis (nejlépe s fotografií).

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9404490762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC