Obchodní konzultant

GROWIN s.r.o.

Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost pro ty, kteří:

Berete obchod jako výzvu/hru/příležitost neustále zdokonalovat své obchodní umění?
Nehledáte jen práci, ale možnost seberealizace a svobody?
Máte pozitivní přístup k životu?

Náplň práce:

Přivést k nám do firmy "přepracovaného" podnikatele, kterému my umíme pomoci.
Povedete samostatná obchodní jednání s majiteli českých firem. Každá spolupráce s klientem je dlouhodobá a z každé další akce s ním máte své ohodnocení.
Schůzky vám sjednává obchodní asistentka.

Při obchodním jednání budete postupovat podle firemního know-how.
Vašimi hlavními úkoly bude:
• Zjistit skutečné potřeby klienta
• Zvolit pro něho nejvhodnější řešení
• Uzavřít s ním přihlášku/smlouvu
• Zpracovávat administrativu spojenou s obchodními případy
• Vést následnou péči u stálých klientů a budovat s nimi dlouhodobé vztahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Zaškolení, příjemnou atmosféru a zázemí menší české firmy.
Možnost pracovat na sobě a dál se rozvíjet.
Čím lépe budete pracovat, tím více si vyděláte.
Jednání s majiteli a řediteli firem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

OBCHOD

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost pomáhá firmám uspět na českém trhu. S majiteli firem řešíme:

1. Navýšení obchodních výsledků
2. Organizaci práce a času
3. Systém najímání a zaškolení
4. Motivaci a rozvoj týmu

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

Seznamte se s námi:
ID: 2119338  Datum zveřejnění: 25.5.2015