Webeditor/ka – Copywriter/ka

GROWIN s.r.o.

Místo práce
Platónova ul., Praha
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš nadání, znalosti a zkušenosti s tvorbou obsahu webů?
Umíš psát prodejní texty a láká Tě podílet se i na tvorbě výukových (studijních) materiálů?
Jsi na internetu „jako ryba ve vodě“?
Baví Tě točit video a audio nahrávky?
Neustále se učíš nové věci?
Chceš spojit své jméno a budoucnost s firmou, která má hodnotný produkt a dlouhodobou vizi? Staň se součástí našeho týmu!

Co bude Tvoje pracovní náplň:
-Správa a spolutvorba webu (MIO-WEB), copywriting, tvorba blogu
-Správa a spolutvorba obsahu SmartSelling – e-mail kampaně (On-line marketing, e-mail marketing – viz filozofie Davida Kirše)
-Správa LMS Learnis – administrace a pomoc při tvorbě obsahu, zpracování e-kurzů
-Správa FB profilu firmy, správa kanálu na YOUTUBE
-Pomoc při zpracování psaných studijních textů, audio a video záznamů
-Tvorba materiálů ke službám (pro potřeby výuky v kurzech, promo, apod.)
-Pomoc při tvorbě jednotné grafické úpravy tištěných materiálů, formátování textů, apod.

Skrze výše uvedené činnosti se budeš významně podílet na:
-navýšení obchodních výsledků
-zkvalitnění péče o naše klienty
-zkvalitnění nástrojů pro práci našich lektorů
-a v neposlední řadě k další expanzi naší společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
-práci v dynamickém týmu úspěšné české firmy rodinného typu
-jasně daná fér pravidla hry (každý ví, za co je zodpovědný, vzájemně se podporujeme, máme všichni společný cíl)
-možnost bezprostředně se podílet na rozvoji a růstu firmy
-možnost osobnostního i profesního růstu
-zajímavé finanční ohodnocení podle dosažených výsledků

Práce z domova v kombinaci se dny v kanceláři – poměr cca 70% : 30% (může se měnit dle potřeby)

Informace o náboru

Pokud Tě naše nabídka zaujala, udělej prosím následující:
1) Prohlédni si náš web a zjisti, čemu se věnujeme, jakou máme filozofii a výsledky
2) Natoč krátké video (max 2 minuty) a v něm nám sděl:
a. proč chceš u nás pracovat,
b. co je Tvůj pracovní cíl (sen)
c. navrhni 1-3 věci, které bys na našem webu změnil
d. přidej odůvodnění proč
e. přidej ukázku toho, v čem jsi nejlepší/co Tě naplňuje
3) Takto zpracované video ulož na svůj kanál na youtube
4) Pošli nám svůj životopis a v něm odkaz na uložené video na e-mail: [email protected]

Do týdne očekávej odpověď s dalšími instrukcemi.
Těšíme se na Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme:
-znalost tvorby webu – MioWeb
-znalost práce ve SmartSellingu – tvorba obsahu, tvorba kampaní
-copywriting
-znalost tvorby audio a video záznamu včetně návazné úpravy (střih, efekty)
-pokročilá znalost práce s dokumenty (formátování, grafický vzhled)
-schopnost se rychle učit nové věci v oblasti administrace různých aplikací
-obchodní duch – orientace na zákazníka (baví Tě tvořit věci, které podpoří prodej nebo které si klient s radostí koupí)
-schopnost nadhledu – určovat si priority (pracuješ efektivně – baví Tě mít výsledky – dotahuješ věci do konce)
-kreativita (baví Tě tvořit věci, které pomáhají a jsou na pohled funkční a hezké)
-baví Tě pracovat svobodně, zodpovědně a samostatně a zároveň chceš být součástí celku – firmy, která pomáhá podnikatelům na českém trhu plnit si své vize

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost pomáhá firmám uspět na českém trhu. S majiteli firem řešíme:

1. Navýšení obchodních výsledků
2. Organizaci práce a času
3. Systém najímání a zaškolení
4. Motivaci a rozvoj týmu

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

Seznamte se s námi:
ID: 2285467  Datum zveřejnění: 12.10.2015