Junior obchodník (telemarketing)

GROWIN s.r.o.

Místo práce
Platónova 2158/1A, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co obnáší pozice
- Vaším jasným cílem bude naplnit plány obchodníků schůzkami tak, že budou praskat
ve švech
- Budete otevírat dveře ke spolupráci s novými klienty (aktivní oslovování nových klientů z naší databáze)
- Díky šikovnému informačnímu systému budete mít pod kontrolou naše stálé klienty
a domlouvat s nimi schůzky v průběhu celé spolupráce
- Tím, že vždy zajistíte dostatek schůzek svým obchodníkům, podpoříte je v tom,
aby se mohli soustředit na potřeby klienta a na uzavírání obchodů
- Motivační finanční ohodnocení, které poroste s Vaším výkonem (počtem domluvených schůzek)
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Zaškolení od profesionálních trenérů, zkušební den
- Pracovní doba pondělí-pátek 8.00-16.30

Budete v první linii - Vaše průkopnická práce je důležitá pro nás všechny.
Podpoříme Vás a naučíme vše potřebné pro Vaši úspěšnou kariéru u nás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám přinese spolupráce s námi?

- Trvalé zaměstnání s možností osobnostního i kariérního růstu (možnost spolupodílet se na zrodu nových služeb v oblasti telemarketingu, jako asistent na seminářích být oporou lektora a svědkem přínosu dané služby pro klienta)
- Spravedlivou odměnu odpovídající Vašemu výkonu
- Naučíte se výborně telefonicky komunikovat, zpočátku Vám pomůže náš skript a důkladné zaškolení
- Skrze trénink a práci na sobě možnost najít větší vnitřní svobodu a profesionalitu

Informace o náboru

V případě zájmu se těšíme na Váš profesní životopis a kratší motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme právě vás v případě, že:
• Už jste si někdy telemarketing či obchod obecně vyzkoušeli nebo Vás láká se to naučit
• Budete mít radost z každého telefonátu a z vlastních úspěchů
• Dokážete snadno překonat odmítnutí a prostě vytočíte další číslo
• Uplatníte předchozí zkušenost s (libovolným) informačním systémem
• Zvládáte bez problémů uživatelsky MS Office
• Budete mít radost z možnosti hodně se učit od úspěšných kolegů

komunikace, zodpovědnost, nadhled, zaměření na výsledek, trpělivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost pomáhá firmám uspět na českém trhu. S majiteli firem řešíme:

1. Navýšení obchodních výsledků
2. Organizaci práce a času
3. Systém najímání a zaškolení
4. Motivaci a rozvoj týmu

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

Seznamte se s námi:
ID: 2572748  Datum zveřejnění: 21.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 27 000