Obchodní asistentka-telefonistka

GROWIN s.r.o.

Místo práce
Platónova 2158/1A, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skálopevně věříme, že naším posláním je pomáhat firmám v České republice v oblasti řízení a obchodu a jejich šéfům v osobnostním růstu.

Chceme dělat věci, které mají smysl, a to s týmem lidí, kteří to cítí stejně.

- Vidíš v telefonu nástroj, kterým můžeš výrazně ovlivnit svůj měsíční příjem?
- Baví tě komunikovat, ale uzavření obchodu raději přenecháš na ostatních?
- Chceš si vydělat, ale jen za cenu, že klientovi neseme skutečně hodnotný produkt?

Jestli říkáš ANO, chceme Tě poznat!

O čem bude Tvoje práce?

- budeš klíčovým hráčem našeho týmu, který obchodníkovi otevírá dveře k potenciálním klientům
- budeš komunikovat se šéfy menších a středních českých firem
- Tvým cílem bude dohodnutá schůzka majitele firmy s naším obchodníkem
- budeš pracovat s informačním systémem, který Ti bude oporou při tvé práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co s námi získáš?

- možnost dělat věci, které mají smysl
- pravidelný měsíční příjem + motivační bonusy každý měsíc
- práci v super kolektivu s pohodovou atmosférou
- pracovní dobu pondělí-pátek 8.00-16.30
- naučíš se principy efektivní práce
- staneš se součástí týmu, který Ti dá prostor zazářit a maximálně Tě podpoří na Tvé cestě k úspěchu

Informace o náboru

V případě zájmu se těšíme na Váš profesní životopis a kratší motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Láska k telefonování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost pomáhá firmám uspět na českém trhu. S majiteli firem řešíme:

1. Navýšení obchodních výsledků
2. Organizaci práce a času
3. Systém najímání a zaškolení
4. Motivaci a rozvoj týmu

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

Seznamte se s námi:
ID: 2775828  Datum zveřejnění: 20.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 27 000