Obchodní asistentka/telefonistka

GROWIN s.r.o.

Místo práce
Platónova 2158/1A, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 27 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každodenní telefonický kontakt s potenciálními i stálými klienty (cca 60 – 80 kontaktů denně)
Vaším jasným cílem bude plnit plány obchodníků schůzkami tak, že budou praskat ve švech (10 a více schůzek denně)
Díky šikovnému informačnímu systému budete mít pod kontrolou naše stálé klienty a domlouvat s nimi schůzky v průběhu celé spolupráce
Mailový kontakt s obchodníky, které dostanete na starost
Mailový kontakt s klienty (zasílání info mailů, potvrzení domluvených schůzek)
Administrativa v rámci informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Získáte samostatnou práci v týmu tří telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníky a otevírají jim dveře ke spolupráci s potenciálními klienty
Jistotu základního fixního platu s možností ovlivnit celkovou výši své měsíční mzdy
Odměny budete mít vázané na počet schůzek, které denně domluvíte
Smlouvu na dobu neurčitou
Pracovní dobu pondělí-pátek 8.00-16.30 (jednosměnný provoz)
Oporou při zaškolení a tréninku Vám bude Vaše nadřízená a trenér
Naučíte se výborně telefonicky komunikovat, zpočátku Vám pomůže náš skript a důkladné zaškolení
Získáte respekt a úctu kolegů a zároveň stabilní místo v naší společnosti.
Budete v první linii - Vaše průkopnická práce je důležitá pro nás všechny.

Informace o náboru

V případě zájmu se těšíme na Váš profesní životopis a kratší motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Láska k telefonování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost pomáhá firmám uspět na českém trhu. S majiteli firem řešíme:

1. Navýšení obchodních výsledků
2. Organizaci práce a času
3. Systém najímání a zaškolení
4. Motivaci a rozvoj týmu

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, v rámci které u nás absolvuje semináře, workshopy a osobní konzultace. Pro mnohé firmy se stáváme partnerem i na několik let, kdy spolupracujeme jak s majitelem, tak s celými týmy.

Seznamte se s námi:
ID: 2775844  Datum zveřejnění: 20.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 27 000