Specialista prodeje, Praha - Horní Počernice

GUMEX, spol. s r. o.

Místo práce
Sezemická 2885/6, 193 00, Praha 9 - Horní Počernice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000,- CZK brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíte přinést zákazníkům kvalitní pomoc s výběrem produktů osobně i po telefonu?
Chcete samostatnou práci a přitom být členem obchodního týmu?
Máte už dnes ve své práci nebo na brigádě výborné výsledky, ale toužíte více dokázat?

Výsledkem Vaší práce bude:
Zpracované objednávky od zákazníků.
Vyřešené dotazy a poptávky osobně i telefonicky, nabídky odeslané e-mailem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro firmu, ve které je zavedený systém a pracuje se na jeho neustálém zlepšování.
Propracovaný zácvik pod vedením vedoucí oddělení.
Firemní vzdělávání, kontinuální produktové školení.
Podpora firemních kulturních a sportovních aktivit.
Fixní mzda + prémie dle vlastních výsledků i výsledků týmu.

Informace o náboru

Své životopisy prosím zasílejte e-mailem na adresu: [email protected]
Předmět zprávy: Specialista prodeje, Praha – Horní Počernice
Kontaktní osoba: Miroslava Čermáková 734 150 169, 518 399 522
Předpokládaný nástup: dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod a prodej

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nesmí chybět:
Chuť být zákazníkům k dispozici na telefonu po celou pracovní dobu.
Obchodní duch a dobré výsledky v předchozím zaměstnání.
Touha prosadit se jako " front office specialista".
Potřeba učit se, zvídavost a ochota neustále na sobě pracovat.
Rychlost při práci na PC.
Pozitivní přístup a dobrá nálada.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Specializujeme se na hadice a těsnění. Pečujeme o více než 13 tisíc zákazníků, zejména z B2B sektoru. Máme 117 zaměstnanců, kteří jsou součástí naší rodinné firmy i našeho úspěchu, a právě teď hledáme dalšího člena do našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2724753  Datum zveřejnění: 14.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000,- CZK brutto