Gumař/-ka plastikář/-ka (operátor/-ka ve výrobě)

GUMOTEX, akciová společnost (MPSV)

Místo práce
V Lužinách 113, 551 01 Jaroměř, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže (81410)

Pracoviště a kontakty

Firma:GUMOTEX, akciová společnost, IČ 16355407
Pracoviště:GUMOTEX, akciová společnost - odštěpný závod TANEX PLASTY, V Lužinách 113, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Pro výkon práce budete zaškoleni.
Pracovní náplň: práce ve výrobě - obsluha výrobní linky; opracování výrobků, kontrola - broušení malou elekr. bruskou.
Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.
Zaměstnavatel nabízí: práci v perspektivní společnosti; stabilní finanční ohodnocení; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na penzijní připojištění; benefitní systém Cafeterie; mimořádná odměna (tzv. 13. mzda); týden dovolené nad rámec zákona (25 dnů); možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected].
Místo výkonu práce: V Lužinách 113, 551 01 Jaroměř.

Poslední změna:2017-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11623240729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity