Dělník ve výrobě

Gumotex Automotive, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 210, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gumotex Automotive, s.r.o., IČ 27260747
Pracoviště:Dělnická 210, Velebudice, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DĚLNÍK VE VÝROBĚ
1. Jedná se o obsluhu výrobní linky na hlavové opěrky nebo následné práce, zejména o kontrolu, úpravu, třídění a balení výrobků.
2. Osobní první kontakt pouze každou středu v 10 hodin v Mostě - Velebudicích, Dělnická 210 (sebou je nutné přinést životopis s telefonickým kontaktem, popř. je možné si předem na stejné adrese vyzvednout kdykoliv (24 hodin denně) formulář k vyplnění)
- délka pracovní směny 7,5 hod.
- roční odměny dle docházky a výši 70% průměrné měsíční mzdy
- čtvrtletní odměny dle plnění plánu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění až 550 Kč měsíčně
- 5 dní placené dovolené navíc
- 1 den placeného volna navíc pro vylosované
- příspěvek na dovolenou zaměstnance a jeho dětí (každému 1500 Kč ročně)
- odměny za získání nového zaměstnance
- odměny při pracovním výročí
- vitamínové a dárkové balíčky, pitný režim
- možnost přivýdělku na brigády a přesčasy
- mzda je každoročně navyšována
HLÁSIT SE: Ivana Kutnarová, tel.: 476765059 Po-Pá 8:00-13:00, email: ivana.kutnarova&gtxa.cu, osobně - každou středu v 10hod. v Mostě- Velebudice, Dělnická 210

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11325340731

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání