Elektro projektant

Gusto Energy s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ke Hřišti 109, 411 83 Hrobce, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
125 - 250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní technici elektronici (31149)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gusto Energy s.r.o., IČ 01535293
Pracoviště:Gusto Energy s.r.o., pracoviště Hrobce, Ke Hřišti 109, 411 83 Hrobce

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 125 do 250 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce Ke Hřišti 109, 411 83 Hrobce, Ohradní 1443/24b, 140 00 Praha - Michle nebo práce z domova.
Hledáme elektro projektanta s VŠ vzděláním nebo uchazeče s elektrotechnickým vzděláním s praxí a zkouškou dle §10 vyhlášky č. 55. Nabízíme možnost práce z domova, pružnou pracovní dobu, další profesní vzdělávání. Vhodné i pro absolventy (VŠ), osoby zdravotně znevýhodněné, důchodce. Možná jakákoliv forma pracovně právního vztahu, rozsah práce dle časových/zdravotních možností uchazeče. První kontakt e-mailem.

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12153840720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou