Odborný pracovník v projektovém týmu se zaměřením - zemědělství (zahradnictví, biologie, chemie)

Gymnázium Globe, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bzenecká 4226, 628 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gymnázium Globe, s.r.o., IČ 25330365
Pracoviště:Bzenecká 4226/23, Židenice, 628 00 Brno 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 7000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:
Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno, [email protected]

Odborný pracovník v projektovém týmu se zaměřením - zemědělství (zahradnictví, biologie, chemie), nejlépe s kvalifikací učitele - na zkrácený úvazek na období 3 let

Hledáme:
nástup od 1. 1. 2017 na období 3 let
vhodný je i doktorand (fakulty přírodovědecká, pedagogické, zahradnické), vazba na pedagogické fakulty vysokých škol

Požadujeme:
VŠ vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole (nezbytný požadavek)
trestní bezúhonnost
dovednost vést žáky a pedagogické pracovníky v praktických aplikacích nezbytných pro jejich nástup do praxe
inovativní přístup
samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti

Nabízíme:
Klidné pracovní prostředí v příjemném malém kolektivu v dosahu centra Brna
Zkrácený úvazek 0,2
Odměna 7 000 Kč
Délka trvání projektu 3 roky

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11806750761

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně