Vedoucí učitel a řídící pracovník pro oblast ict a marketing

Gymnázium Globe, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bzenecká 4226, 628 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gymnázium Globe, s.r.o., IČ 25330365
Pracoviště:Bzenecká 4226/23, Židenice, 628 00 Brno 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:
Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno nebo e-mailem: [email protected]

Kombinovaná funkce: vedoucí učitel a řídící pracovník pro oblast ICT a marketing

Hledáme:
samostatné vedení oblasti ICT a marketingu školy, práce na projektech
vyučujícího pro soubor předmětů z oblasti ICT, propagace
součástí pracovní náplně je marketing školy, tvorba propagačních materiálů, funkce ICT koordinátora, koncepce a správa IT techniky, tvorba videozáznamů a práce se žáky a dětmi v poloprofesním video studiu
nástup od září 2017

Požadujeme:
VŠ vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole (nezbytný požadavek)
aprobace ICT ve vhodné kombinaci (např. marketing, management, chemie, fyzika)
trestní bezúhonnost
dovednost vést žáky v praktických aplikacích nezbytných pro jejich nástup do praxe
znalost (popř. certifikace lektora) ECDL vítána
schopnost mezipředmětové integrace poznatků ve výuce
inovativní přístup k výuce
je vítána praxe více než 3 roky (zejména z oblasti mimo školství)
samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti
uživatelská znalost AJ
odborné znalosti:
správa Windows/serveru, grafických programů
znalost LAN sítí, protokolů TCP/IP

Základní mzda min. 21 750 (začínající pedagog) dále navýšeno dle praxe. Min. 1/2 úvazku s možností rozšíření v závislosti na zapojení pracovníka do projektů.
Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí v centru Brna v malém kolektivu

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12529220729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně