Učitel v kombinaci aprovací: MAT, FYZ, ICT, ČJL, DEJ, VV a UaK

GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.

Místo práce
Bystřická 275/27, 41703 Dubí, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce pedagoga na víceletém gymnáziu (i vysokoškolský student ) předmětů kombinace: matematika, fyzika, výpočetní technika, český jazyk, dějepis, výtvarná výchova - umění a kultura . Pozice učitele v menším tvořivém pracovním týmu, školy s příjemnou atmosférou ve třídách s nižším počtem studentů. Výuka s využitím tradičních i nových metod, prezentacemi, projektovými dny a zážitkovou pedagogikou bez snižování náročnosti na vědomosti a dovednosti studentů. V některých třídách jsou integrováni studenti se zdravotním postižením. Lze dohodnout pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek, dohodu o pracovní činnosti i provedení práce. Požadované vzdělání ukončené nebo nedokončené a) VŠ pedagogického zaměření, b) VŠ odborného zaměření (nutnost doplnění pedagogického minima), c) bakalářské studium v oboru. Nutné výborné komunikativní, praktické pedagogické,didaktické a metodické dovednosti, uživatelské ovládání PC ( NET, školní elektronický systém, prezentace). Pedagogický optimismus, takt a klid. Tvořivost, zaujetí i přísná spravedlnost při práci se studenty.
Výhodou bude, pokud budete umět velmi dobře cizí jazyk (možnost jazykových pobytů se studenty v cizině) a máte organizační schopnosti ( sportovní, pobytové kurzy se studenty, projektové dny, projekty).

Zaměstnanecké výhody, benefity

sebevzdělávání a zvyšování kvalifikace včetně možnosti kariérního postupu. Možnost aktivně se zapojit či samostatně navrhovat a zpracovávat projekty s čerpáním dotací. Řízení školy/management je v souladu s normou ISO 9001. Finanční ohodnocení/mzda - dohodou.

Informace o náboru

Své životopisy posílejte na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

učitelství, VŠ odborného zaměření - ped.minimum

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní, pedagogické a sociální dovednosti. Vstřícnost a zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé osmileté gymnáziu s výukou ve třídách s nižším počtem žáků. Příjemná pracovní atmosféry, menší tým vstřícných kolegů. Systém managementu v souladu s ISO 9001. Motto: "Škola není jen příprava na život, škola je život sám." Vznik školy v roce 1991. Práce pedagoga na víceletém gymnáziu (i vysokoškolský student ) předmětů kombinace: matematika, fyzika, výpočetní technika, český jazyk, dějepis, výtvarná výchova - umění a kultura . Pozice učitele v menším tvořivém pracovním týmu, školy s příjemnou atmosférou ve třídách s nižším počtem studentů. Výuka s využitím tradičních i nových metod, prezentacemi, projektovými dny a zážitkovou pedagogikou bez snižování náročnosti na vědomosti a dovednosti studentů. V některých třídách jsou integrováni studenti se zdravotním postižením. Lze dohodnout pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek, dohodu o pracovní činnosti i provedení práce. Výchovně-vzdělávací program je postaven nadstandardně především:
1. Z hlediska celkového počtu hodin jazykové výuky, ICT, přírodovědných předmětů a seminářů k maturitní zkoušce.
2. Ve třídách s nižším počtem studentů.
3. Velká pozornost je věnována studentům se specifickými vývojovými poruchami učení.
4. Ve třídách jsou vytvořeny podmínky pro studium individuálně integrovaných žáků se zdravotním postižením/znevýhodněním a žákům se SPU. Na základě platných poradenských zpráv ŠPZ jsou zřizovány v některých třídách funkce asistenta pedagoga.
5. Z hlediska volitelnosti seminářů k rozvoji zájmů či přípravě na další studium. Ve vyšších ročnících se postupně zvyšuje počet volitelných seminářů, což výrazně podporuje budoucí profesionální specializaci a profilaci studentů. Semináře jsou chápány jako příprava na maturitu a další studium.
6. Matematika má po celou dobu studia dotaci 4-5 hodin týdně a vykonání maturitní zkoušky z tohoto předmětu otevírá dveře ke studiu na vysokých školách technického a ekonomického směru.
7. Učební program se nadstandardně zaměřuje na individuální rozvoj každého studenta takovým způsobem, aby dosáhl maxima svých možností. Proto jsou počty ve třídách omezené tak, aby tento individuální přístup byl možný, což poskytuje prostor pro alternativní metody výuky. “Rodinné prostředí” umožňuje opravdu individuální přístup. Individuální konzultace jsou samozřejmostí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3162067  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou