Učitel/ka tělesná výchova; zeměpis; anglický jazyk; základy společenských věd (občanská výchova)

Gymnázium Vysoké Mýto (MPSV)

nám. Vaňorného 163, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
22620 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gymnázium Vysoké Mýto, IČ 49314645
Pracoviště:nám. Vaňorného 163, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-28
Mzdové rozpětí:od 22620 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Gymnázium Vysoké Mýto, nám. Vaňorného 163, 566 01 Vysoké Mýto přijme s nástupem od 28. srpna 2017 učitele/učitelku.
Požadovaná aprobace (uvedená nebo jejich kombinace): tělesná výchova; zeměpis; anglický jazyk; základy společenských věd (občanská výchova)
Pracovní úvazek: plný s různým poměrem předmětů dle aprobace
Hrubá měsíční mzda: od 22 620,– Kč
Požadované vzdělání: vysokoškolské učitelské pro střední školy
Způsob výběru uchazeče: řízeným pohovorem výběrové komise s uchazečem
Společně s přihláškou požadujeme: strukturovaný životopis
Přihlášky zasílejte na níže uvedenou adresu do 19. května 2017
Kontakt: Mgr. Blanka Kysilková, ředitelka školy Gymnázium Vysoké Mýto nám. Vaňorného 163, 566 01 Vysoké Mýto tel.: 465 424 342, mobil: 724 124 073 e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12579790709

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně