PLC programátor

HAHN Automation, s.r.o.

Místo práce
Klostermannova 1000, 25082 Úvaly, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· vývoj aplikačního SW pro automatizační systémy (PLC, průmyslové roboty, periferie) vč. dokumentace
· instalace, testování, oživení a uvedení řídicích systémů do provozu interně i u zákazníka
· příprava a provedení přejímky se zákazníkem
· návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
· zákaznická podpora, školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
· zajímavou a rozmanitou práci
· zaškolení v německé centrále
· zajímavé finanční ohodnocení
· bonusový program
· příspěvek na stravování
· možnost dalšího vzdělávání
· možnost profesního růstu

Informace o náboru

Budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
· HW a SW znalosti PLC (programovací jazyky : Step7, WinSPS, KRL, VAL3, C/C++, Delphi, Visual Basic ) a ovládání robotů
· znalost německého nebo anglického jazyka
· dobrá znalost mechaniky, pneumatiky, elektroniky
· obecné znalosti PC (MS-Office)
· pozitivní přístup, identifikace se společností/produktem
· schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
· komunikační, organizační schopnosti
· odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
· ochota cestovat
· řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specializovaná výrobní a inženýrská společnost, vyvíjející inovativní řešení, která automatizují výrobní procesy našich zákazníků. Vyvíjíme a dodáváme jednoúčelové stroje, robotizovaná pracoviště a automatizované výrobní linky.
High-tech vývoj, moderní vybavení, orientace na vysokou kvalitu, solidní firemní politika nám umožnily, abychom se staly jednou z předních celosvětových společností v tomto oboru.
Mezi naše zákazníky patří Daimler, Volkswagen, Schott, Bosch, Continental, a mnoho dalších.
Základem našeho úspěchu a silného růstu jsou naši vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci.
V pobočce v Úvalech u Prahy se rozrůstáme a tak neustále hledáme kvalifikované a motivované zaměstnance.

Pracujte s námi v průmyslu budoucnosti!

www.hahnautomation.com
ID: 1869966  Datum zveřejnění: 13.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 70000 Kč/měsíc