Elektro - konstruktér | projektant - projekty automatizace

HAHN Automation Group Czech Republic, s.r.o.

Klostermannova 1000, 25082 Úvaly, Slovenská republika, Maďarsko, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• projektování systémů automatizace a elektro
• vyhotovení elektro dokumentace
• vyhotovení kusovníků a projektování jejich součástí
• komunikace se zákazníky při technických jednáních
• podpora tvorby koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů
• spolupráce s německým partnerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zajímavou a rozmanitou práci s tvůrčím prostorem
• zajímavé finanční ohodnocení
• bonusový program
• příspěvek na stravování
• možnost dalšího vzdělávání
• zaškolení v centrále v Německu

Informace o náboru

Budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
• znalost projektování v E-plan / Autocad
• znalost příslušných norem (elektro, strojní bezpečnost, atd)
• praxi na obdobné pozici
• dobrou znalost německého či anglického jazyka
• (zaškolení v centrále německého partnera, spolupráce s mezinárodním týmem)
• iniciativitu a zodpovědnost
• analytické a tvořivé myšlení
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specializovaná výrobní a inženýrská společnost, vyvíjející inovativní řešení, která automatizují výrobní procesy našich zákazníků. Vyvíjíme a dodáváme jednoúčelové stroje, robotizovaná pracoviště a automatizované výrobní linky.
High-tech vývoj, moderní vybavení, orientace na vysokou kvalitu, solidní firemní politika nám umožnily, abychom se staly jednou z předních celosvětových společností v tomto oboru.
Mezi naše zákazníky patří Daimler, Volkswagen, Schott, Bosch, Continental, a mnoho dalších.
Základem našeho úspěchu a silného růstu jsou naši vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci.
V pobočce v Úvalech u Prahy se rozrůstáme a tak neustále hledáme kvalifikované a motivované zaměstnance.

Pracujte s námi v průmyslu budoucnosti!

www.hahnautomation.com
ID: 2046976  Datum zveřejnění: 18.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 70000 Kč/měsíc