Brusič-leštič

Haider s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nejdecká 722, 358 01 Rotava, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-19
Mzdové podmínky (brutto)
75 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů (7224)

Pracoviště a kontakty

Firma:Haider s.r.o., IČ 47551216
Pracoviště:Nejdecká 722, Rotava, 358 01 Kraslice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-19
Mzdové rozpětí:od 75 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontaktu uchazeče:
- osobně Nejdecká č.p. 722, Rotava 8:00-15:00 hodin
- telefonicky Seifert Jiří 602286709 352668698
- e-mailem: [email protected]

Výše mzdy: záuční doba 3 měsíce, nást.plat 75 kč+ůkolová mzda

Upřesňující informace:
- výhodou praxe, ŘP, znalost jazyků, práce s PC, VZV, svářečský průkaz

Pracovní doba : 6:00-14:30 hodin

Místo výkonu práce: Nejdecká č.p. 722, Rotava

Poslední změna:2017-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 12709640729

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání