Údržbáři

HAJDIK a.s. (MPSV)

Místo práce
668, 756 23 Jablůnka, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:HAJDIK a.s., IČ 27841600
Pracoviště:HAJDIK a.s. 02, Jablůnka 668, 756 23 Jablůnka nad Bečvou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 19000 do 29000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co musíš umět či znát: • SŠ vzdělání v technickém oboru (např. zámečník, mechanik opravář strojů a zařízení) • Praxi minimálně 3 roky jako údržbář, opravář či mechanik
• Zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení, • Zkušenost s obsluhou tlakových nádob výhodou • Jeřábnický a vazačské oprávnění výhodou
• Svářečský průkaz výhodou • Vyhláška 50 výhodou • Přesnost, preciznost, odpovědnost, odolnost vůči zátěži • Časová flexibilita – v případě potřeby se rychle dostavit na pracoviště
Co u nás budeš dělat:
• údržbu strojů a zařízení
• mechanickou údržbu – provádění údržbářských a opravárenských prací
• kontrolu a zlepšování provozuschopnosti strojního zařízení
• vyhledávání a identifikace závad, vytváření návrhů jejich řešení
• provádět revize strojů a zařízení
• zavádět záznamy do dokumentace oprav
• řešení havarijní situace
Co Ti můžeme nabídnout:
• Za dobrou práci solidní plat
• Na co jsme doopravdy hrdi, je náš tým, jsme skvělý pracovní kolektiv!
• Miluješ kulturu, sport, cestování či jídlo? Není problém, 2x do roka našim lidem přispíváme na jejich osobní aktivity 4.000,-Kč.
• Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na smlouvy na dobu neurčitou
• Dvousměnný provoz

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12378440728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou