Zvárač a zámočník v Nemecku a v Nórsku

HALPO, spol. s r.o., Svidník

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
06.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
cca 3.456,- Eur - 3.744,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HALPO, spol. s r.o. hľadá na prácu v Nemecku a v Nórsku zamestnancov na pozíciu zvárač a zámočník na hlavný pracovný pomer. Práca je zameraná na montáž oceľových mostov. Podmienkami sú: EN135 a EN136, spôsobilosť pracovať vo výškach na postroji. Zamestnávateľ zabezpečí školenie prvej pomoci a podmienkou prijatia je zloženie skúšok u zadávateľa zakázky. V prípade Vášho záujmu o prácu prebehne skúška a začiatok práce cca v 23. týždni (cca 6.6.2016).
Platové podmienky: zámočník – 12 Eur/hodina a zvárač – 13 Eur/hodina. Pracovná doba 12 hodín denne od pondelka do soboty, nedeľa voľno. Ubytovanie a dopravu hradí a zabezpečí zamestnávateľ. V prípade záujmu a bližších informácií kontaktujte spoločnosť HALPO, spol. s r.o. na tel. 724 280 065 (p. Duda) alebo +421 905 732 814 (p. Halaj). Prosíme o zaslání všech Vašich platných certifikátů.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

zámočníctvo, kovoobrábanie, zváračské a paličské práce

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2537782  Datum zveřejnění: 28.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 3.456,- Eur - 3.744,- Eur