Wellness asistent klientského centra

Fit-Life 24 -centrum zdraví, krásy a pohybu

Sládkova 135, 33701 Rokycany - Plzeňské Předměstí, Zlínský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 51000 Kč/měsíc, Firemní benefity, placené dovolené , ozdravné prostředí.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Otevíráme nejen v Brně :Okamžitě přijmeme min.6 nových kolegů pro pozici Wellness asistent pro naše poradenská centra.
Co děláme ? Vedeme kurzy stravování a osobní péče, sestavujeme optimální výživové programy . Nově organizujeme kurzy cvičení.
Zajišťujeme distribuci racionální výživy .
Od 06 otevíráme školy zdraví a výživy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Unikátní vzdělání, možnost HČ i VČ. Kariérní postup.
Vhodné i pro MD. Vhodné i pro studenty .Volná prac.doba. Možnost práce i doma.

Informace o náboru

Máme zájem jen o seriózní, pracovité kolegy . Nabízíme poctivé, perspektivní uplatnění. Vhodné i jako rodinné podnikání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Charakteristika práce pro centrum Vitality.
Individuální konzultace a poradenství v oblasti zdravého životního stylu a pohybu pro jednotlivce i rodinu.
Sestavujeme výživné plány pro celé rodiny.
Vedeme kurzy Škola zdraví, výživy a péče o pleť ve spolupráci s lékaři a předními odborníky.
Zajišťujeme zákaznický servis-zakládání karet klientů, evidování výsledků . Učíme asistované nákupy v např. Globus, Tesco, Lídl.
Jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu (produkty z Aloe, rajčatové polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- expres. Rebuilt Strenght, Guaranna, Herbalifeline.......asi 60 drůhů racionální stravy.)
Děláme i kurzy pro školy a chystáme i pro školky a sportovní cluby
Momentální uplatnění je možné na Vč i Hč , živnost nebo i brigáda- dle situace žadatele. Vybraní účastnící získají možnost si nezávazně práci nejdříve vyzkoušet v praxi.
Finanční ohodnocení na Vč. do 10-ti hod/ týden od 7 500 Kč/měsíc
Hč. od 29 000 Kč/měsíc
Vhodné i pro studenty a MD.
Kurzovné se žádné neplatí - zaškolení, rekvalifikace firmou zdarma.
Žádné rozhodovací balíčky.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Vybraní uchazeči si nejdříve pracovní uplatnění nezávazně vyzkouší v našem poradenském centru. Po nezávazném vyzkoušení a prokázání , že nám chtějí opravdu pomáhat a jsou přínosem, teprve potom mohou být přijati. Pro lenochy není místo . Naše vize je v roce 2017-2018 otevřít poradenské kanceláře a kurzy i v lokálních vesnicích a městech.
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy.
ID: 2109150  Datum zveřejnění: 15.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000 - 51000 Kč/měsíc, Firemní benefity, placené dovolené , ozdravné prostředí.