Recepčná / Recepčný

Hansa Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
1349 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rezervácie ubytovania, vystavovanie faktúr, komunikácia s hosťami a všetkými oddeleniami hotela

pracovná doba 5 dní - 40 hodín za týždeň, 13. a 14. plat, poistenie - nemocenské, dôchodkové podľa rakúskych zákonov, ubytovanie zdarma

Životopis s fotografiou a sprievodný - motivačný list posielajte prosím mailom v nemeckom jazyku, hodnotenia od posledných dvoch zamestnávateľov v nemeckom alebo anglickom jazyku. Požadovaná je aj kópia dokladu o ukončení vzdelania napr. maturitné vysvedčenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

novopostavený 5* VIVA Mayr hotel v Altaussee, otvorenie marec 2015

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme

Sprostredkovanie práce na výletných lodiach a v hoteloch
ID: 1882132  Datum zveřejnění: 28.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1349 EUR/mesiac