Projektant junior– vhodné I pro absolventy

Harsco Metals CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - Chodov, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Harsco Infrastructure GERMANY - nadnárodní společnost v oblasti stavebnictví nabízí vhodné/mu kandidátce/tovi možnost uplatnění na pozici Projektant junior.

• Tvorba projektů bednění a lešení ze systémů společnosti
pro pozemní a dopravní stavby
• Příprava výkresů a seznamů materiálu
• Technická příprava zakázek – každodenní komunikace
s mateřskou firmou v Německu, komunikace s logistikou
• Spolupráce při vývoji nových konstrukcí, příprava výrobních výkresů
• Školení zákazníků pro používání systémů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
• zajímavé finanční ohodnocení

Informace o náboru

V případě, že se Vám do 14 dnů od zaslání životopisu neozve nikdo z našeho oddělení lidských zdrojů, dali jsme pravděpodobně pro účast ve výběrovém řízení přednost jiné/mu kandidátce/tovi. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, event.VŠ – stavební obor
• Praxe na pozici projektanta výhodou
• Pokročilá znalost němčiny PODMÍNKOU – úroveň C1
• vynikající organizační a komunikativní schopnosti
• systematičnost, pečlivost a flexibilita
• příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba kameniva a materiálů pro násypy. Provádění likvidací, zpracování a ekologických úprav struskových hald.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1274476  Datum zveřejnění: 13.6.2012