Technik kis - komunik. a informač.služba

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (MPSV)

Místo práce
Barvířská 29, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25730 - 38610 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (2522)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, IČ 70888744, http://www.hzslk.cz
Pracoviště:Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje-001, Barvířská 29/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 25730 do 38610 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Služebního místo technik KIS - komunik. a informač.služba, ve služební hodnosti komisař
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Úsek IZS a operačního řízení Oddělení KIS
Místo služebního působiště: Liberec
Náplň služebního místa:
Zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky. Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, sítí, případně s dodavateli.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.07.2017
Charakteristika služebního místa:
* tarifní třída 07
* minimální stupeň dosaženého vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské v bakalářském studijním programu
Zákonné požadavky na volné služební místo:
* Musí splňovat předpoklady pro získání oprávnění přístupu k utajovaným informacím podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, na stupeň utajení Důvěrné
Nárokové složky služebního příjmu:
* základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe
* zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona v 2. skupině, rozpětí 1.000 Kč až 3.000 Kč
* základní tarif bude zvýšen o 10% za službu ve dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém režimu
služby v případě, že ji vyhlašovatel na volném služebním místě vyžaduje
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
* profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
* ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.
Podle ustanovení § 12 zákona č. 101/2000 Sb. má uchazeč právo, pokud o to požádá, na informaci o zpracování svých osobních údajů.
Podle ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., zjistí-li nebo domnívá-li se uchazeč, že jsou zpracovávány osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, může požádat o vysvětlení nebo o odstranění takto vzniklého stavu. Současně má právo se se svým podnětem obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Předložené osobní údaje budou uchazeči vráceny spolu s informací o jeho výsledku ve výběrovém řízení.
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e-mailu) uchazeč doručí do 31.05.2017 na adresu:
Hasičský záchranný sbor
Libereckého kraje
Barvířská 29/10
460 01 Liberec 3
(k č.j. HSLI-1-35/KŘ-R-2017)
Uchazeči splňující stanovené zákonné podmínky budou pozváni k absolvování výběrového řízení.
Případné další informace podá pracoviště personální a PaM mjr. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12702660706

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání