Administrativní a spisový pracovník

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (MPSV)

Místo práce
Barvířská 29, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 23730 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, IČ 70888744, http://www.hzslk.cz
Pracoviště:Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje-001, Barvířská 29/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 23730 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň pracovního místa:
Komplexní koordinace a metodické usměrňování rozsáhlé spisové služby (více spisoven) a předarchivní péče o dokumenty včetně zpracovávání návrhů příslušných vnitřních předpisů (spisový řád).
Konkrétně pracovník zajišťuje tyto činnosti:
- zodpovídá za spisovou službu KŘ, metodicky řídí spisovny organizačních součástí HZS kraje.
- provádí komplexní kontrolu stavu spisové služby na jednotlivých úsecích KŘ a ÚO HZS LK, pořizuje zprávu o stavu spisové služby.
- zabezpečuje chod podatelny a spisovny pro krajské ředitelství HZS kraje a pro jednotlivé územní odbory.
- poskytuje metodickou pomoc příslušníkům a občanským zaměstnancům HZS kraje k elektronické spisové službě GINIS, včetně zaškolení nových zaměstnanců.
- plní úkoly administrátora programu eSSL GINIS.
- vyřizuje administrativní agendu (vedení hlavního Jednacího protokolu pro KŘ, vedení evidence razítek, pomůcek a služebních předpisů HZS kraje).
- provádí samostatné pořádání, inventarizaci a tvorbu archivních fondů a sbírek dle stanovené metodiky, včetně výkonů předarchivní péče.
- organizuje přípravu dokumentů ÚO a KŘ ke skartaci, zpracovává a předkládá skartační plán HZS kraje ke skartačnímu řízení, účastní se skartačního řízení.
- plní úkoly pověřené osoby ve vztahu k datové schránce (zaměstnanec je osobou oprávněnou k přístupu do datové schránky).
- zpracovává agendu žádostí o výpis z rejstříku trestů pro účely přijetí do pracovního/služebního poměru
Charakteristika pracovního místa:
- minimální stupeň dosaženého vzdělání vyšší odborné nebo střední s maturitní zkouškou.
Další požadavky na volné pracovní místo:
- řidičský průkaz sk. B,
- velmi dobrá znalost práce na PC (tabulkové a textové editory),
- znalost některého z programů elektronické spisové služby výhodou.
Plat:
Platový tarif v rozpětí 15 780 Kč až 23 730 Kč (+ osobní příplatek)
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
- profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel tímto informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení. Předložené osobní údaje budou uchazeči vráceny spolu s informací o jeho výsledku ve výběrovém řízení.
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručí v obálce v listinné podobě do 9. 6. 2017 na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3 nebo v elektronické podobě na e-mail: [email protected]. Vhodní uchazeči splňující stanovené podmínky a předpoklady budou pozváni k absolvování výběrového řízení. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM mjr. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12758840778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B