Hlavní účetní

HASIL a.s. (MPSV)

Místo práce
Gen. Sochora 6176, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
33000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:HASIL a.s., IČ 27244946
Pracoviště:HASIL a.s.,, Gen. Sochora 6176/6a, 70800 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 33000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Gen. Sochora 6176/6a, 70800 Ostrava 8

Náplň práce
- Zodpovědnost za vedení finančního účetnictví
- Tvorba a udržování účetní metodiky firmy
- Tvorba daňového přiznání k DPH a komunikace s finančními úřady
- Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek (dle standardů IFRS )
- Přímá spolupráce s finančním ředitelem
- Zpracování statistických výkazů a hlášení pro úřady
- Vedení týmu účetních
- Součinnost s auditory a daňovými poradce

Požadujeme
- vzdělání ekonomického směru
- praxe v účetnictví ve výrobní společnosti min. 3 roky
- zkušenost s vedením menšího kolektivu
- znalost práce na PC (MS Office)
- ochota učit se novým věcem, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- zkušenost s tvorbou směrnic a pracovních postupů
- základní znalost AJ

Nabízíme
- odpovídající platové ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí

První kontakt telefonicky na č. 602 423 148 nebo e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2015-06-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9153520722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou